cze10

Drewniany domek w środku lasu

Dom położony w lesie może być niesamowicie urokliwym wyborem lokalizacji swoich czterech ścian. Drewniany domek w środku lasu Jednak może to być również kwestia problematyczna, bowiem w lesie jest problem z dostępem do kanalizacji, wodociągów, prądu czy chociażby z drogą dojazdową. Jednak jeśli te kwestie nie stanowią przeszkody, to warto zastanowić się nad kupnem działki leśnej i wybudowaniem tam wymarzonego domku. Przykład takiego projektu mamy na zdjęciu powyżej.

Dom ze zdjęcia jest niewielki, jednak chyba w zupełności wystarczy dla jednej rodziny. Jest on niezwykle urokliwy i oddaje w pełni atmosferę lasu. Wykonany z drewna, z regularnych ociosanych pni drzew, co jeszcze bardziej potęguje klimat miejsca, w jakim się znajduje. Dom wybudowany na planie prostokąta, świetnie wygląda na skraju lasu. Do tego warto zwrócić uwagę na ganeczek, oraz schody wejściowe. Drewniany domek w środku lasu Symetria i regularność z jaką zostało to zaprojektowane świadczy o niezwykle geometrycznym zmyśle autora projektu.

Dom w lesie to marzenie niejednej rodziny. Spokój i cisza jakie towarzyszą takiemu miejscu potrafią zauroczyć każdego, dlatego czasem warto wziąć pod uwagę możliwość zamieszkania w takim miejscu. Drewniany domek w środku lasu Oczywiście jest to związane z wieloma problemami, jednak wszystko ma swoją cenę i czasem naprawdę warto ją zapłacić jeśli w rezultacie otrzymujemy coś tak wyjątkowego.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.