wrz10

Projekt domu z baśni rodem

Chatka Puchatka, dom babci Czerwonego Kapturka, a może lokum Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków? Projekt domu z baśni rodem Na taki oto projekt natknęłam się ostatnio przeglądając różne propozycje i trzeba przyznać, że zrobił on na mnie piorunujące wrażenie. Dom bowiem wygląda jakby został wykradziony z jakiejś baśni i przeniesiony do realnej rzeczywistości. Czy tego typu projekty mogą sprawdzić się w realnym świecie?

Z jednej strony pomysł na projekt domu niezwykle innowacyjny, oryginalny i niewątpliwie zaskakujący, jednak z drugiej strony może okazać się dość problematyczny. Domek ten jest idealnie wystylizowany na baśniową chatkę czego dowodzi zaokrąglony dach, cały wygląd zewnętrzny, niskie ułożenie pokrycia, oraz dwa duże kominy z czerwonej cegły. Okna również zostały przedstawione jak część baśni. Projekt domu z baśni rodem Jednak czy aby utrzymanie takiego domu w takim stanie nie okaże się zbyt trudne dla właściciela?

Bardzo się chwali coraz to nowsze inspiracje związane z projektowaniem domów. Jednak nie każda taka inspiracja może sprawdzić się w życiu codziennym. Co więcej, może nawet sprawić wiele kłopotów i problemów. Projekt domu z baśni rodem A chyba najważniejsze, poza olśniewającym wyglądem, jest chyba to, aby mieszkanie w takim domu było wygodą dla każdego domownika i nie stało się z czasem prawdziwym utrapieniem.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.