sty14

Jadalnia pełna finezji

Jadalnia powinna być przede wszystkim pomieszczeniem funkcjonalnym, dlatego też zajmując się wykończeniem, meblowaniem bądź aranżacją wnętrza jadalni skupiamy się przede wszystkim na praktycznych aspektach, pomijając prawie w ogóle walory estetyczne. Jadalnia pełna finezji Jednak czy praktyczność nie może iść w parze w z pięknym wyglądem? Oczywiście, że może, na co przykład jest widoczny u góry. Zdjęcie to zalazłam przeglądając rożne opcje projektowania jadalni.

Zdjęcie przedstawia jadalnię pełną finezji i wyobraźni ze strony projektanta. Jest urządzona nie tylko w sposób praktyczny z uwzględnieniem wszelkich udogodnień czy to meblowych, czy to sprzętowych, ale również jest pełna dodatków, które wręcz idealnie harmonizują z funkcjonalnością. Jadalnia pełna finezji W ten sposób powstała całość, w której wszystkie elementy idealnie współgrają ze sobą.

Co świadczy o finezji owej jadalni? Przede wszystkim dodatki. Są one dobrane z największą pieczołowitością. Mamy więc świetną lampę na stole, a także tą wiszącą, do tego wazon na bardzo ozdobnej półce po prawej stronie, oraz wazon z kwiatami na stole. Jadalnia pełna finezji Kwintesencją, która na mnie zrobiła największe wrażenie jest lustro, dobrane z największą elegancją i wysublimowanym zmysłem przestrzennym czy aranżacyjnym.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.